Tomato Powder Organic 20 kg
from
excl. VAT
incl. VAT
from
excl. VAT
incl. VAT
/
Calculating delivery date...
Browse to
Details
Tomato Powder Organic 20 kg
More Information
| Article number | 801373 |
|---|---|
| EAN | 8721306728734 |
| HS-Code | 07129030 |
| Private Label possible? | No |
| Energy (kcal/kJ) | 306 kcal / 1283 KJ |
| Fats | 4 g (saturated: 0 g) |
| Carbohydrates | 44 g (sugar: 43 g) |
| Fibers | 16 g |
| Proteins | 16 g |
| Salt | 0 g (sodium 102 mg) |
Reviews
Write Your Own Review
Tomato Powder Organic 20 kg